Las, do którego chcesz wracać

12 sierpnia 2021

Kaszuby to czyste rzeki, ciepłe jeziora i przepiękne lasy. Nasz obiekt znajduje się w pobliżu leśnych gęstwin, które zachwycają swoim tajemniczym urokiem o każdej porze roku: jesienią, gdy w igliwiu kryją się dorodne prawdziwki i smakowite podgrzybki, zimą, kiedy biały puch zdobi gałęzie, wiosną, podczas której niesamowite koncerty dają ptaki i wreszcie latem, gdy wszędzie pachnie żywicą, a drzewa dają schronienie przed słońcem i przyjemnie szumią.

Las nad jeziorem Gwiazdy zachęca do długich spacerów. Wyjątkowe są te samotne, pełne ciszy i własnych myśli, a także te z dziećmi, bawiącymi się podczas nich patykami, zbierającymi szyszki i nasłuchującymi kukułek. Trekking wśród drzew, wzdłuż linii brzegowej da Ci wytchnienie, a kontakt z naturą sprawi, że wszystkie stresy codzienności wydadzą Ci się małe i odległe.

Szukając najlepszego miejsca na urlop solo, romantyczną podróż poślubną i wyjazd z dziećmi oraz przepisu na wesołą majówkę, urokliwe Boże Narodzenie, relaksujący długi weekend, ferie zimowe i wakacje, koniecznie odwiedź Kaszuby – tanie noclegi w Apartamentach Las, w obiekcie otoczonym wodą i lasami to dosłownie wszystko, czego pragniesz.