Przestrzeń, w której jest wszystko

17 sierpnia 2021

W naszym obiekcie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by spełniło się Twoje marzenie o ucieczce od codzienności. Oprócz komfortowych i czystych pokoi, których wystrój nawiązuje do lokalnej przyrody, goście mogą korzystać także m.in. ze świetnie wyposażonej jadalni i kuchni. Zaopatrzyliśmy je w sprzęt, którego nie powstydziliby się kulinarni mistrzowie – z łatwością przygotujesz w nich swoje ulubione dania czy posiłki dla całej rodziny.

W ciepłe wiosenne i letnie wieczory wrzuć coś na ruszt grilla, a o każdej porze roku spotkaj się z bliskimi przy ognisku, piekąc kiełbaski i zakopując w żarze ziemniaki. W deszczowe lub chłodniejsze dni schowaj się z kubkiem aromatycznej herbaty pod kocem w naszym salonie. Wyposażony jest w komfortowe meble i kominek, w którym przyjemnie trzaska ogień. Wykorzystaj ten czas tak, jak lubisz najbardziej – grając z bliskimi w planszówki, czytając wciągający kryminał lub inne pozycje z naszej biblioteczki, słuchając ukochanej muzyki czy spokojnie drzemiąc.

Apartamenty Las to coś więcej, niż prywatne kwatery – Kaszuby nad jeziorem to także rewelacyjne miejsce na spotkania integracyjne, szkolenia dla pracowników i firmowe eventy. Możesz wynająć wszystkie pokoje tylko dla współpracowników oraz wykorzystać pełen potencjał nowoczesnej sali konferencyjnej. W otoczeniu natury wiedza szybciej wchodzi do głowy i łatwiej jest nawiązać przyjaźnie oraz wzmocnić relacje – tak niezbędne na drodze do sukcesu.